Прес реліз 2016

17-18 вересня 2016 року в Національному музеї народної архітектури та побуту України (Музей у Пирогові) відбудеться великий лучний турнір, організований українським представництвом WTAF. На ньому будуть представлені дисципліни японської, корейської, англійської та американської традиційної стрільби, а також класична стендова стрільба та динамічна стрільба по літаючих і рухомих мішенях.
На турнір запрошуються лучники (з луками без обвісів і прицільних пристосувань), а також усі бажаючі повболівати за учасників змагання.
Це вже 5-ий турнір, організований українським представництвом WTAF. З початку року були проведені кореспондентський турнір Польської Лучної Асоціації, два етапи турніру Cross-Archery і змагання «Archery Duels – залишиться тільки один».
«Турнір такого масштабу, організований «WTAF в Україні», проводитиметься вперше. Зазвичай, коли збирається багато лучників, часу вистачає тільки на дві або три дисципліни. Ми сподіваємося, що зможемо провести атестацію теперішніх та майбутніх членів Федерації, і плануємо проводити такий турнір два рази на рік», – президент Федерації Юрій Трофимов.
«Українське представництво WTAF існує з 2013 року, офіційний статус отримало в 2015 році в Сеулі. Усього до WTAF входять 54 країни-члени Федерації. На турніри Федерації зазвичай запрошуються учасники всіх представників Федерації, при цьому сторона, що запрошує, оплачує проїзд і проживання для декількох лучників із кожної країни. Робиться це за державні кошти. Так, українське представництво запрошували на турніри в Китаї, Кореї, Туреччині. Ми сподіваємося, що незабаром і Україна зможе запрошувати учасників із інших країн, і турнір стане дійсно міжнародним», – з повагою WTAF Ukraine.

Деталі на сайті Федерації https://wtaf.org.ua

Залишити відповідь