Про Федерацію

Posted on by

Всесвітня Федерація Традиційної стрільби з лука представлена ​​відділеннями в 54 країнах світу.

Україна приєдналася до Федерації в 2013 році. З тих пір ми намагаємося залучати прихильників традиційного лука та інтуїтивної стрільби, покращувати їх навички, і проводити динамічні і цікаві змагання та турніри.

З моменту заснування офіційного сертифікованого представництва Всесвітньої федерації традиційної стрільби з лука в Україні (ВФТСЛУ або WTAF Ukraine) в 2016 році наша федерація провела понад 20 повномаштабних і різноманітних змагань, спрямованих на розвиток традиційної стрільби з лука в нашій країні (Cross Archery, Wild Field, Duels, Full Experience / Archery skills, Archery Tradition 2017, кореспондентські турніри),

WTAF Ukraine виділила змагання спортивного спрямування – Cross Archery, практичну стрільбу – Wild Field, і вперше запровадила кваліфікацію і стандартизацію навичок традиційних лучників в Україні, розділивши за досвідом на ранги стрільців, і протестувавши систему визначення рівня стрільця в атестаційному турнірі – Full Experience / Archery skills.

Міжнародний фестиваль традиційної стрільби з лука “Archery Tradition” став для нас новим кроком для підняття рівня проведення змагань з традиційної стрільби з лука в Україні, а також серйозною заявкою для підвищення статусу країни в міжнародному лучному співтоваристві. Цей фестиваль об’єднав лучників 6 країн загальною кількістю близько 100 осіб і дав можливість їм випробувати себе у всіх видах традиційної стрільби – стендової, практичної, динамічної і стрільбі на дальність.

Планування, підготовка та проведення цього фестивалю стали справжнім випробуванням на міцність для команди WTAF Ukraine, в якому ми здобули верх і змогли довести собі і багатьом, що разом ми – сила і здатні творити великі справи.