ВЛУЧНА ТРАДИЦІЯ

Posted on by

Шановні лучники!
Команда WTAF Ukraine щиро вітає Вас!

Пропонуємо Вам долучитися до відродження традиційної стрільби з лука та взяти участь у Міжнародному фестивалі «Влучна Традиція»

«Влучна Традиція» це нова сходинка у піднесенні рівня проведення змагань у традиційній стрільбі з лука в Україні, а також важливий крок для підвищення рівня статуса країни у міжнародному лучному суспільстві. Цей фестиваль єднає лучників більш ніж 6-ох країн загальною кількістю понад 100 чоловік і цей показник зростає кожного року. А також дає можливість випробувати себе у всіх видах традиційної стрільби: стендовій, практичній, динамічній та стрільби на дальність.

Фестиваль складатиметься з основної частини турніру, самінару, розважальної програми та цікавої екскурсії Національним музеєм архітектури та побуту України. Також буде організована смачна національна кухня.

З повагою,
команда WTAF Ukraine

Міжнародний фестиваль  традиційної стрільби з лука «Влучна Традиція»

******Змагальні дисципліни фестивалю:

*Стендова стрільба – стрільба у статичну мішень зі стандартних відстаней (20-25-30-35 м).
Це найпростіший та найпоширеніший спосіб визначити рівень стрільця, він також є фундаментальним для напрацювання базової техніки стрільби з традиційного лука.

*Практична стрільба (філд арчері, 3Д арчері) – імітація реального полювання, де необхідно показати вміння стріляти на невідомі дистанції, під різними кутами та в нестандартних позиціях стрільця.

*Динамічна стрільба – поєднує в собі все різноманіття інтуітивної стрільби в рухомі мішені, а також стрільбу в русі. Прикладом є такі види стрільб: стрільба в мішень-маятник, мішень-вітряк, «літаючі» диски.

*Стрільба на далекі відстані – один із стародавніх та історичних напрямків стрільби, що використовувався лучниками у військовий час. Це такі дисципліни як: цільова стрільба на 60 і більше метрів, корейська стрільба на 90 і 150 м, клаут-стрільба, де треба стріляти у заданий сектор навісом, флайт-стрільба – на максимальну дальність пострілу.

******Основні Положення:

Учасників змагань після реєстрації поділять на 4 групи, які будуть стартувати одночасно на 4-х різних ділянках, але пройдуть іх всі по черзі.
У кожній групі призначать керівника групи, писаря та контролера.
Керівник групи буде відповідальний за правильне проходження ділянок групою, та оголошення залікових балів, які писар повинен буде внести до залікових карток, а контролер – затвердити їх достовірність.
Після завершення проходження етапів за сумарним результатом балів буде обрано переможців в трьох категоріях:

– традиція
– сучасний довгий лук
– хантер

******Регламент турніру:

1-й та 2-й Дні Змагань:
Стендова, Практична (3д, 2д Полювання, Філд), Динамічна стрільба (по рухомих цілях), Стрільба на далекі відстані.

***Стендова стрільба:
Дистанції: 20, 25, 35м. Мішень діаметром 1м. 6 стріл, 2 підходи на кожну дистанцію. Максимальна кількість балів – 360.
*Вартість влучення: 3, 5, 10 балів.

***Практична стрільба:
Коло 3Д, 2Д, Філд (18 мішеней). По 1 стрілі на кожну мішень, в разі промаху надається другий постріл, 1 коло. Максимальна кількість балів – 198.
*Вартість 1-го влучення: 5, 8, 10, 11 балів.
*Вартість 2-го влучення: 3 бали.

***Динамічна стрільба:
1. Стрільба по летячим тарілкам флу-флу стрілами. 6 стріл, 6 мішеней, 2 підходи. Дистанція до 15м. Максимальна кількість балів – 120.
*Вартість влучення: 5, 10 балів.
2. Маятник: 6 стріл , 2 підходи. Дистанція 15м. Максимальна кількість балів – 120.
*Вартість влучення: 5, 10 балів.
3. Вітряки: 6 стріл , 2 підходи. Дистанція 20м. Максимальна кількість балів – 120.
*Вартість влучення: 5, 10 балів.

***Стрільба на далеку відстань:

1. Прицільна стрільба. 60 метрів, 1м діаметр мішені. 2 серії, 6 стріл. Максимальна кількість балів – 180.
*Вартість влучення: 5, 10, 15 балів.
2. «Корейські двері». 90 метрів. 2 серії, 6 стріл. Максимальна кількість балів – 240.
*Вартість влучення: 10, 15, 20 балів.
3. Клаут. 120 метрів (жінки), 150 метрів (чоловіки). Кут влучення стріли в сектор повинен бути не меньший ніж 30 градусів. 2 серії, 6 стріл. Максимальна кількість балів – 240.
*Вартість влучення: Зони: 9х9м-5, 3х3м-10, 1х1-15 балів, червоне коло в центрі – 20 балів.

*****Загальні допуски по луках:

-Не допускаються блочні луки.
-Немає обмежень за силою натягу.
-Не допускаються приціли, клікери та стабілізатори.
-Допускається сідло на тятиві.
-Допускаються полички під стрілу приклеїні до луку.
-Всіх категорій стосується правило: жодних маркувань на внутрішній частині верхнього плеча!!!
-Не допускаються будь-які різновиди малюнків та надписів, у разі їх наявності учасник зобов`язаний заклеїти їх тимчасовою непрозорою стрічкою до закінчення змагань.

*****Класифікація луків:

*Клас “Традиція”- луки з натуральних або сучаних матеріалів, які мають форму та вигляд історичних аналогів, але не обов`язково точно їх повторюють. Дерев`яні стріли зі спортивним накінечником, допускаються пластикові хвостовики.

*Клас “Сучасний довгий лук”- руків`я лука без обмежень, допускається виріз під поличку для стріли не більш ніж 1/2 товщини луку. У натягнутому стані тятива не повинна торкатися тіла лука, окрім як у місцях кріплення (в зарубках). Довжина луку не повинна бути коротшою за 150 см для жінок та 160 для чоловіків у натягнутому вигляді. Дерев`яні стріли зі спортивним
накінечником, допускаються пластикові хвостовики.

*Клас “Інстинктив (Хантер)”- всі луки, які не потрапили в попередні дві категорії, або луки з використанням стріл, виготовлених із сучасних матеріалів (карбон, алюміній тощо).

https://www.facebook.com/groups/wtaf.ukraine/

https://www.facebook.com/events/283302092197422

ARCHERY TRADITION 2018 Заявка