Вступ до федерації та членство

Posted on by

WTAFamily

З приводу членства в федерації.
На даний момент склалася така ситуація:
WTAFU – це закритий клуб, але якщо занадто хочеться, то:
Вступний внесок, щомісячні членські внески, випробувальний термін – 1 рік (перевірка на «вошивість» і корисність для федерації)
Позиціонування федерації щодо вступника кандидата абсолютно змінилося.
Спочатку, коли ми тільки створили організацію і звали всіх друзів, думаючи, що кількість важливіше, описували переваги членства тощо
У підсумку прийшли до висновку, що це не дає результатів у розвитку та дає помилкові надії кандидатам.
Після 3 років роботи ми повністю закрилися і поміняли концепцію …
Тепер цінується якість, а не кількість, тому обов’язково потрібен поручитель або рекомендації.
Тому, бажаючи вступити в федерацію, в першу чергу, кандидат сам повинен собі відповісти, «навіщо йому це треба», і зважити всі «за» і «проти», а потім – бути готовим відповісти Раді Федерації, яка розглядає заявки на прийом в члени федерації.
Відповідаючи раді, треба розуміти, що їй не цікаві особисті вигоди або цілі, їй цікаво почути, чим кандидат може бути корисний федерації (крім внеску, який за фактом йде на утримання організації та роботу інфраструктури, а не на збагачення членів або президента).
І в разі, якщо, прочитавши все це, все ще є бажання, то тоді кандидат пише заяву на вступ. Рада Федерації розглядає і якщо стверджує, то кандидат готується до року випробувань і активностей, після якого Рада, голосуючи, прийме рішення зробити його повноцінним членом або відмовити.