Звіт про фестиваль Archery Tradition 2017


“Archery Tradition “- збулася мрія, в яку повірили друзі.

З моменту заснування офіційного сертифікованого представництва Всесвітньої федерації традиційної стрільби з лука в Україні (ВФТСЛУ або WTAF Ukraine) пройшло два важких та напружених року. За цей час федерація провела 10 повномасштабних та різноманітних змагань, спрямованих на розвиток традиційної стрільби з лука в нашій країні (Cross Archery, Wild Field, Duels, Full Experience / Archery skills, Archery Tradition 2017, кореспондентські турніри),
WTAF Ukraine виділила змагання спортивного спрямування – Cross Archery, практичну стрілянину – Wild Field, і вперше ввела кваліфікацію і стандартизацію навичок традиційних лучників в Україні, розділивши з досвіду на ранги стрільців і протестувавши систему визначення рівня лучника в атестаційному турнірі – Full Experience / Archery skills.
“Archery Tradition” став для нас новою сходинкою для підняття рівня проведення змагань з традиційної стрільби з лука в Україні, а також важливою заявкою для підвищення статусу країни в міжнародному лучному співтоваристві. Цей фестиваль об’єднав лучників 6 країн загальною чисельністю близько 100 осіб і дав можливість їм випробувати себе у всіх видах традиційної стрільби – стендової, практичної, динамічної та стрільбі на дальність.

Планування, підготовка та проведення цього фестивалю стали справжнім випробуванням на міцність для команди WTAF Ukraine, в якому ми здобули верх і змогли довести собі і багатьом, що разом ми – сила і здатні творити великі справи.

“Archery Tradition” – це чудова мрія, що стала реальністю, завдяки вірі в ідею та праці команди однодумців, іменованих WTAF Ukraine.

Від імені WTAF Ukraine висловлюю щиру подяку за допомогу і підтримку в організації цього унікального свята традиційної стрільби з лука:
– Національному музею архітектури і побуту України в Пірогово в особі Бойка Юрія Анатолійовича за надану можливість зануритися в історію і бути частиною її в момент проведення фестивалю;

– видавництву «Перун» в особі Бусел Тимофій за неоціненний внесок і спонсорську підтримку в організації та проведенні фестивалю;

– майстерні «Kadysbows» і «Fletcher» за наданий прекрасний та щедрий призовий фонд у вигляді професійних луків, сагайдаків та стріл;

– Тройні Василію Івановичу за допомогу, підтримку, сприяння та вирішення організаційних задач;

– інформаційному порталу «Погляд» за прекрасний репортаж;

– команді фото- і відеооператорів – Володимиру Гончаруку і Віталію Райченко ;
– клубу реконструкторів «Росичі» за створення історичної атмосфери і проведення чудових майстер-класів;

– Олексію Шкуропатському та Юлії за незабутнє звучання і внесення яскравих контрастів і фарб грою на волинці і флейті;

– неперевершеному ведучому фестивалю Арсенію Даниленко, який став маршалом дійства і чітко керував увагою глядачів;

– звукорежисеру Максиму Сиропову за гідну роботу;
– команді Кухні WTAF в особі: Миколи Григорука, Олени Хитрової, Тетяни Григорук, Дмитра Вдовенко та Анастасії Птащук;

– друзям: Владу Двораковському, Сергію Порхуну, Сергію Треніну, Ігорю Юрчаку за внесок в організацію;

– Всім учасникам фестивалю за надану довіру, а саме – стрільцям з України, Литви, Польщі, Кіпру, Білорусі та Туреччини;

– Ініціативній групі WTAF Ukraine в особі: Нетяги Віталія, Внукова Олексія, Свиридова В’ячеслава, Келеберденко Вадима, Нетяги Олени, Коритнюка Олексія, Ольги Железняк, Марини Глиєвой, Олександра Коваленко.

Президент WTAF Ukraine Трофимов Юрій