Влучний бій 2018

Ось і відбулася довгоочікувана подія цього року – турнір з Archery Tag !!!
Захід проходив в спортивному залі школи # 3 міста Ірпеня. Були запрошені впливові і відомі люди міста, перші особи і активісти, які всією душею і силами підтримують розвиток міста здоровими захопленнями, такими як, стрільба з лука)

Захід організовано Всесвітньою Федерацією традиційної стрільби з лука в Україні (WTAF Ukraine). Саме ми стали першими хто показав Україні Archery Tag як одне з цікавих і оригінальних напрямків стрільби з лука, в якому можна поєднувати не тільки навички та техніку стрільби, а й швидкість, уважність, спритність, стратегічне мислення і командну взаємодію.

Участь в цій лучній грі можуть брати абсолютно всі бажаючі, немає нічого складного і надприродного. До початку гри проводиться інструктаж, видається захисна маска на обличчя, спеціальний лук і стріли з м’якими наконечниками. А далі-в бій за перемогами !!!

Сьогодні було сформовано 5 команд, які боролися за призові місця. Отримані емоції і враження були набагато крутішими ніж будь-які призи! Всі залишилися дуже задоволеними і вже чекають наступного разу)

Незабутні відчуття, це не передати словами. Просто прийдіть і спробуйте, Ви самі все побачите і відчуєте)

WTAF  Ukraine за розвиток, нові можливості і нові враження!

Залишити відповідь