International Father’s Day 2018

22 вересня 2018 р. в м Ірпені відбулося відносно молоде свято “Всесвітній День Батька”. Його відзначають у багатьох країнах світу, але в Україні він офіційно визнаний з 2009р. Отже, тепер кожну третю неділю вересня ми святкуємо “Всесвітній День Батька”!

Всесвітня Федерація Традиційною Стрільби з лука в Україні (WTAF Ukraine) підтримує цінність сім’ї як осередок здорового суспільства і майбутнє нашої прекрасної, перспективної країни. І хто як не Батько є главою цього важливого ​​і цінного осередку! На підтримку цієї ідеї ми взяли активну участь і в цьому заході.

Локація стрільби з лука стала частиною загального квесту для сімей – учасників. Ідея полягала в тому, що кожній родині необхідно було влучити в мішень, щоб забрати заповітний пазл. Зібравши з пазлів повну картинку, сім’я претендувала на участь в розіграші головних призів від організаторів свята.

Як виявилося пізніше, визначити в родині хто буде здійснювати такий відповідальний вчинок було зовсім непросто, тому що стріляти з лука хотіли всі))) І звичайно, хто як не Батько, першими поступалися місцем заради своєї улюбленох малечі, щоб саме вони спробували себе у такій незвичайній і цікавій справі. І все ж таки це був “День Батька”, тому  WTAF Ukraine вирішили не обмежуватися загальними правилами організаторів і надали можливість постріляти з лука абсолютно кожному члену сім’ї)

Всі учасники були в захваті від проходження нашої лучної локації. Для сімей це було не тільки наближення до бажаних призів, а ще й перемога  над власними переконаннями і мотивами.

Зі своєї сторони, ми теж були в захваті від спостереження за щасливими сім’ями, і були щасливі відчути свою причетність до формування такої важливої ​​традицій в нашому улюбленому місті Ірпені.

WTAF Ukraine – за сімейні цінності і традиції. За наших сильних і мужніх Батьків!

Залишити відповідь