Міжнародний День Захисту Дітей 2018

1 червня в Світі щорічно святкують Міжнародний день захисту дітей

     На честь Всесвітнього святкування 2-3 червня в м.Ірпені також проходили масові гуляння. Всесвітня федерація традиційної стрільби з лука в Україні (WTAF Ukraine) також не пропустили цей захід і підтримали його своєю участю, так як відомо, що наші Діти це і є наше Майбутнє!

Стрільба з лука стала для діток несподіваним і приємним сюрпризом. Абсолютно всі хотіли постріляти зі справжнього дорослого лука і відчути себе справжній Робін Гудом, Воїном Світла або ким Ви ще побажаєте бути. Локація мала шалений успіх, як серед дітей так і їх батьків. Створювалася черга, ми просто навіть не встигали присісти і відпочити 🙂 Море позитивних і яскравих емоцій, посмішок і щирої радості спостерігалося на обличчях малюків! Це було приємне і дивовижне проведення часу, і також ще один прекрасний привід подарувати дітлахам можливість спробувати себе в новому, цікавому і корисному занятті, подарувати відчуття радості і гордості від вибитою мішені! 🙂

     На завершення заходу всiх очікував приємний сюрприз: фестиваль фарб! Це було феєрично !!! Коментарi будуть зайвими, просто подивіться на фото!

  

WTAF за Дітей !!! За здорове і корисне проведення часу !!!

Залишити відповідь